Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
Sepetiniz

Hakkında

MKL ASANSÖR, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet,  MKL ASANSÖR 'e göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şeyle değiştirilemez.

Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan MKL ASANSÖR için ekonomik olmakta büyük önem taşır. İş verimliliğini artırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim yapmak ve üretimlerini zamanında teslim etmek MKL ASANSÖR'ün vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

Biten her proje bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır. MKL ASANSÖR küçük büyük demeden her işi tecrübe ve bilgiye dayalı, devamlı kendini yenileyen ve yüksek kalitedeki üretim mantığı ile gerçekleştirdiğinden, hiçbir projeyi biten bir iş olarak görmez. Onun için yapılan her iş kalıcı ilişkilerin kalıcı bir temsilidir. Bu yüzden IMKL ASANSÖR satış sonrası desteğe çok önem verir ve müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan, satış sonrası da sunmaya devam eder.

1000'den fazla müşterimizde %98 memnuniyet oranı

Yaptığımız her işin çalışanlarımıza, topluma, çevreye ve ülkemize yararlı olmasına önem veririz.


Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen MKL ASANSÖR, ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunmak için kendisiyle yarışmaktadır. MKL ASANSÖR çalışanlarının ve iş hayatına yeni başlayan gençlerin mesleki öğretimini sektöre ve topluma faydalı donanımlı bireyler kazandırılması olarak görür ve bunun için gereken değeri var gücüyle yapar.


Saygılarımızla

İletişim için tıklayınız.