Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
Sepetiniz

Yedek Parça

Arkel SP 16 Paralel - Seri Tesisat Çeviri Kartı, paralel tesisat bulunun binalarda, ARCODE ve ARL500 gibi seri tesisat ile çalışabilen kontrol panolarını kullanmaya olanak tanır.Giriş Besleme Voltajı 24Vdc Maksimum Güç Harcaması 1W Çıkışlar Pasif Kayıt Çıkışları Maks. 200mA ..
 Arkel RK51 Revizyon Kutusu (ARL-500) / (KBL-COP Dahil)ModellerArkel RK12Arkel RK22Arkel RK32Arkel RK51Arkel RK71Arkel RK77..
Rejeneratif Asansör ÜnitesiArkel RGN-B06 rejeneratif asansör ünitesi, seyir halindeki asansörünüzün elektrik harcamasından % 35’e yakın tasarruf sağlar...
Arkel Revizyon Gong Alarm Şarj Kartı 24 volt besleme ile çalışır, 12 volt akü şarj ve acil aydınlatma lamba çıkışı sağlar. Gong ve alarm çıkışı vardır.24 volt besleme ile çalışır12 volt akü şarj ve acil aydınlatma lamba çıkışıGong çıkışıAlarm çıkışı..
Arkel MRL-Şarj, sabit gerilim çıkışlı, akım sınırlı, özellikle 12V/7Ah bakımsız kurşun-asit tipi aküleri uygun yöntemle şarj etme amaçlı tasarlanmış akü şarj cihazıdır.Giriş Besleme Voltajı 200-240Vac Giriş Gerilimi Aralığında Çalışabilmektedir Boyutlar (mm) 70x144x73 (en x boy x yüks..
Arkel MKR 02C Faz Koruma Kartı, faz sırası kontrolü, ayarlı faz gerilimi kontrolü, PTC kontrolü ve uyarı ledleri fonksiyonlarıyla öne çıkmaktadır.Faz sırası kontrolüAyarlı faz gerilimi kontrolüPTC kontrolüUyarı ledleri..
Arkel Liftsense, seviye yenileme ve asansör kapısını erken açmak için kabin pozisyon sensörüdür. Asansörlerde kabin seviyesini yeniler ve kapı erken açma için gerekli kabin pozisyon bilgilerini sağlar.ARCODE tümleşik asansör kontrol ünitesiyle birlikte kullanılır. Seviye yenileme ve kapı erken açma ..
Arkel Lift Media gelişmiş ve esnek bir grafik arayüze sahip asansör göstergesidir. LiftMedia Designer yazılımı ile göstergenizi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.LCD Tipi 5.7 inç Renkli TFT Ekran Görünür Alan (mm) Uzunluk × Genişlik 115.2 x 86.4 Çözünürlük 320 x 240 Pik..
LEVELED kartı standart olarak hidrolik asansörlerde kullanılmaktadır. Elektrik kesintisi durumunda dahi asansörün katında olup olmadığı bilgisi KATTA ledi aracılığıyla gösterilir. Ayrıca elektrik kesintisinden sonra kata varıldığında sesli uyarı verir.Asansörün katta olduğunu gösteren bilgi lediElek..
Arkel LCD240X128A-S kabin içi dijital asansör göstergesiLCD Tipi Monokrom Grafik Görünür Alan (mm) Uzunluk × Genişlik 114 mm x 64 mm Çözünürlük 240 x 128 Piksel Video Oynatma Yok Müzik Çalma Yok Sesli Anons Yok Tarih ve Saat Var(ARL-50..
Arkel KM-10 Asansörler için DC kapı kontrol kartıdır. KM-10 asansör kapı kontrol kartında Kapı tam açıldı / tam kapandı, sıkıştı veya katta sinyali, yavaş/hızlı sinyali gibi detaylı fonksiyonları vardır.Input Supply Voltage 20VAC±%10 Maximum Power Consumption 10W (Control Circuit) + M..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 104 (9 Sayfa)